Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Kočička Vicky nás opustila

Ve středu 22.6.22 odešla do kočičího nebe kočička Vicky. Nechala nám tady svá tři koťata Badýnka, Bissinku a Becu.
Vickince jsme slíbily, že se o ně postaráme co nejlépe, že nikdy nedopustíme, aby zažívala to, co ona celý svůj dosavadní život. Budou mít svůj láskyplný domov, který ona nikdy nepoznala. Budou mít stále plné misky dobrého jídla, které ona nikdy neměla.
Budou mít teplý pelíšek a něžné pohlazení, kterého se jí dostalo až u nás. To ti milá Vickinko tam nahoru upřímně slibujeme!
Vicky měla krátce po porodu opět říji, která trvale nepřetržitě až do úterý, kdy kočička podstoupila kastraci. Při té bylo zjištěno, že má ve velmi špatném stavu trávicí trakt, dostala podpůrné prostředky i léky (ATB). Večer po kastraci se zhoršila, Martina ji odvezla na hospitalizaci, dostala infuze a další podporu organismu, ale její tělíčko to nezvládlo. Dnes dopoledne odešla.
Špatná, či spíše žádná výživa, opakovaná březost, neustálý stres, obava o koťata, a pravděpodobně i jejich umírání, boj o jídlo, o život… to vše se na Vicky velmi neblaze podepsalo. Jedinou světlou stránkou je, že se k nám do útulku dostala včas, aby svá koťátka porodila v klidu a bezpečí.
Byla to moc milá a mazlivá kočička, svého domova se však již nedočkala…
Sdílejte prosím:

Transparentní účet  u Fio banky  -  2502007551/2010