Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Missy

Jmenuji se:
Missy
Jsem:
kočka
Narodil(a) jsem se:
1.7.2021
Je mi:
2 roky + (k 16.6.2023)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
Ano, FIV/FeLV negativní
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
30.9.2023 v Sadské se čtyřmi měsíčními koťaty
Kde mohu bydlet:
v domě s bezpečným výběhem se zvířecím kamarádem a většími dětmi

Popis

Jsem Missy,

kočička rodící koťata na půdě polorozpadlého domu v Sadské.  Hodná paní sousedka měla o koťata velký strach, a tak když jsem se s nimi přišla pochlubit, hned mi je zabavila, a pak chytla i mne. Přijela si pro nás jedna kočičí teta a odvezla k sobě do depozita. Moje tři kočičí holčičky již domov našly, a já se teď čekám na doléčení, abych už také mohla jít domů.

Jsem prý moc a moc hodná, nenáročná a pohodová. Jen trochu víc upovídaná. Ráda se nechám hladit, ale do ruky se zatím vzít nenechám. Mám své zkušenosti, ne všichni jsou hodní, tak jsem zatím velmi opatrná. Mám ráda granule i mokrou stravu, piji vodu, a moc mi chutnají pamlsky. A také jsem přišla na chuť hraní, a když mne to popadne, tak honím bambule a myšky úplně jako kotě.

Hledám domov v domě se zahradou na bezpečném místě, nejlépe s jinými kočkami, moc ráda se kamarádím. Nejsem vhodná k malým dětem, bojím se hluku. Snesla bych i hodného psa.

Můžete mne přijet navštívit, s třeba si padneme do oka. Moc už si přeji mít své doma.

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977