Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Shady Shy (Šedík)

Jmenuji se:
Shady Shy (Šedík)
Jsem:
kotě - kocour
Narodil(a) jsem se:
1.5.2021
Je mi:
7 měsíců ( k1.12.2021)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ano - FIV/FeLV negativní
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
19.7.2021 u Peček s bráškou na ulici kde jezdí moc aut
Kde mohu bydlet:
v domě, nebo bytě s balkonem či terasou, s bráškou Ritchiem, nebo k jiné mladé kočce

Popis

Jsem Šedík,

drobný kocourek s moc krásnou mourovanou kresbou na kožíšku a zelenýma očima. Mám prý i neobyčejnou povahu, a jsem výzvou pro kočkomily.

Mám klidnější povahu, rád polehávám na skříni nebo v měkkém pelíšku, ale večer mě baví prohánět kuličky a myšky. Dobře se ošetřuji, syce u toho syčím, ale je to jen na oko, abych se nedal tak lacino. U veterináře jsem moc hodný. Neměl jsem s lidmi dobré zkušenosti, tak jsem ještě trochu plachý, hlavně před lidmi které neznám. S tetou se občas mazlím a tulím se k ní, v pelíšku se nechám hladit, ale jen když chci já.

Mám rád dobré papání, to vždycky čekám na místě, kde nám teta dává tácky s miskami, abych tam byl první. Jím pomalu a soustředěně. Chutná mi skoro všechno, granule, konzervy i vařené maso. Miluji ryby, a když je tuňák od Cosmy, tak k misce nikoho nepustím a výhrůžně mručím. Občas máme tvaroh nebo smetánek, tak to taky můžu. Vzorně používám kočičí wc. 

A kde jsem se tu vzal ? Našla mě a brášku osamocelé, u silnice a bez maminky, hodná paní a předala  tetě. Byl jsem podvyživený a nemocný, prý to se mnou bylo dost zlé (proděli jsme se Zrzíkem FIP), ale teta mě z toho dostala. Dala mi  skoro šlechtické  jméno Shady Shy (Šedy Šáj), protože jsem šedivý,  plížím se  jako stín a jsem ještě trochu plachý. Ale nejvíc mi říká Šedínku.

Moc bych si přál mít svůj domov a v něm hodné lidi, kteří by mi dali lásku, svou trpělivost a čas si zvyknout. Jsem tu už docela dlouho, tak jestli vám chybí tichý a nenáročný společník, tak tu na vás čekám.

Bude se mi líbit v bytě s balkónem či terasou (zasíťované), nebo v domě, ale určitě chci být doma v teple. S jinými kočkami vycházím, ale nekamarádím se, psa bych se asi bál a hodím se jen  k větším a rozumným dětem. Nejraději bych byl adoptován s bráškou Zrzíkem, jsem na něj zvyklý, rád se k němu tulím.

Moc se na vás těším, ale počítejte s tím, že se vás budu zpočátku bát. Prostě to tak mám nastavené.

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977