Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Shady Shy (Šedík)

Jmenuji se:
Shady Shy (Šedík)
Jsem:
kocour
Narodil(a) jsem se:
1.5.2021
Je mi:
2 roky
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ano - FIV/FeLV negativní
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
19.7.2021 u Peček s bráškou na ulici kde jezdí moc aut
Kde mohu bydlet:
už jen tam, kde nyní jsem, virtuální adopce velmi potřebná

Popis

Jsem Šedík,

drobný kocourek s moc krásnou mourovanou kresbou na kožíšku a zelenýma očima. Mám prý i neobyčejnou povahu, a jsem výzvou pro kočkomily.

Mám klidnější povahu, rád polehávám na skříni nebo v měkkém pelíšku, ale večer mě baví prohánět kuličky a myšky. Dobře se ošetřuji, syce u toho syčím, ale je to jen na oko, abych se nedal tak lacino. U veterináře jsem moc hodný. Neměl jsem s lidmi dobré zkušenosti, tak jsem ještě trochu plachý, hlavně před lidmi které neznám. S tetou se občas mazlím a tulím se k ní, v pelíšku se nechám hladit, ale jen když chci já.

Mám rád dobré papání, to vždycky čekám na místě, kde nám teta dává tácky s miskami, abych tam byl první. Jím pomalu a soustředěně. Chutná mi skoro všechno, granule, konzervy i vařené maso. Miluji ryby, a když je tuňák od Cosmy, tak k misce nikoho nepustím a výhrůžně mručím. Občas máme tvaroh nebo smetánek, tak to taky můžu. Vzorně používám kočičí wc. 

A kde jsem se tu vzal ? Našla mě a brášku osamocelé, u silnice a bez maminky, hodná paní a předala  tetě. Byl jsem podvyživený a nemocný, prý to se mnou bylo dost zlé (proděli jsme se Zrzíkem FIP), ale teta mě z toho dostala. Dala mi  skoro šlechtické  jméno Shady Shy (Šedy Šáj), protože jsem šedivý,  plížím se  jako stín a jsem „neviditelný“. Ale nejvíc mi říká Šedínku.

Šedík po léčbě důvěru v lidi nenašel a zůstává dál plachý. Velmi špatně zvládá změny prostředí, a proto již zůstane tam, kde je. V dočasné péči u laskavé náhradní tety, ale se svým bráškou Zrzíkem Ritchiem, který je na něm závislý. 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977