Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Vela

Jmenuji se:
Vela
Jsem:
kočka
Narodil(a) jsem se:
1.1.2020
Je mi:
2roky + (k 24.4.2022)
Jsem bez parazitů:
Ano
Jsem očkovaný(á):
Ano
Jsem testovaný(á):
Ne
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
24.4.2022 ve Velkých Chvalovicích na zahradě soukromého pozemku
Kde mohu bydlet:
v klidné domácnost bez dětí, s kočkami i hodným psem

Popis

Jsem Vela,

pocházím z Velkých Chvalovic, kde jsem žila venku, a na krmení jsem občas chodila k hodné paní. Nebyla jsem vykastrovaná, takže březost na sebe nedala dlouho čekat. A tak když hodná paní nebyla doma, její muž mě chytil, a na několik hodin zavřel do přepravky. Měla  jsem skončit v lese, a moje miminka asi  jako potrava pro divokou zvěř. Teprve po naléhaní majitelky útulku mě surovec vydal. Byla jsme hodně vystresovaná, nezažila jsem nic moc hezkého, takže napřažená ruka je pro mne stále hrozbou.

Vychoval jsem tři nádherná koťátka, která již mají své domovy, jen já stále čekám v útulku na někoho hodného.

Jsem velmi milá, klidná, ráda se mazlím! Bojím se ale hluku a rychlých pohybů. Jím vše, co dostanu, jsem velice čistotná. Mám velice krásnou krémově mourovanou srst a nádherné oči.

Ráda bych našla laskavý domov, kde mi pomohou zapomenout na zlé zacházení v minulosti, kde budu mít klid, něžné pohlazení a dobré krmení. Mohu být jedináček, nebo sdílet domov s přátelskou a hodnou kočkou. Bydlet mohu v bytě nebo domě, ale jen bez dětí.

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977