Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Samia

Jmenuji se:
Samia
Jsem:
kotě - kočka
Narodil(a) jsem se:
6.6.2022 přibližně
Je mi:
4 týdny ( k 2.7. 2022)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano 1x
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
2.7. 2022 na silnici u Peček, samotného bez maminky
Kde mohu bydlet:
v útulku u tety než vyrostu

Popis

Samia,

omylem jsem byla považována za kocourka, ale ten sáček nějak zmizel nebo co, a ze mně neodolatelná holčí. Teta mě našla mě na křižovatce  u silnice v Pečkách, byla jsem sama,  a moc jsem se bála. A tak vzniklo i mé původní jméno Samuel, které tety změnily na Samia, ( znamenající důležitá, nádherná, nejvyšší nebo ta, která umí naslouchat. Další formou jména je Samiya nebo Samya. Varianta Sami znamená šťastný v indiánském jazyce Quechua, tolik Wikipedie). Hezké ne ? Nemám kočičí maminku ani sourozence.

Jsem již plně odčervená a 1x očkovaná a pomalu vyhlížím nový domov. Jsem hravá, přítulná, mazlivá, zvyklá na jiné kočky i malé děti. Dobře jím, kočičí wc používám vzorně. 

Bude se mi líbit v bytě nebo domě (do kastrace jen uvnitř). Určitě bych měla mít nějakého kočičího kamaráda na lumpárny, děti jsou vítány. Se psi zkušenost nemám. Hlavně když už nebudu sama…

Tak tu na vás čekám !

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977