Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Noel

Jmenuji se:
Noel
Jsem:
kotě - kocour
Narodil(a) jsem se:
1.7.2022 (přibližně)
Je mi:
5 měsíců ( k 16.11.22)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ano - FIV/FeLV negativní
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
16.11. 2022 v Pečkách na půdě rekonstruovaného domu
Kde mohu bydlet:
v bytě či domě uvnitř, s jiným kotětem, i dětmi

Popis

Jsem Noel,

 když už jsou ty Vánoce, tak jsem dostal vánoční jméno, jsme totiž všichni od N. Jsem kotě plaché kočičky z Peček, která nás porodila na půdě rekonstruovaného domu. Když nás majitelka objevila, zavolala do útulku a teta pro nás přijela. Jsme tři koťata, při odchytu  maminka utekla a už se nevrátila. Naštěstí už jsme velká, tak to zvládneme bez ní.  Teta ale bude mít na jaře o starost navíc.

Jsem moc rád, že jsme v teple a máme stále co jíst, takže se už pomalu osměluji a začínám lidem maličko důvěřovat, ale strach stále trochu mám .  Taky si už hrajeme, což jsme předtím neznali. Máme tu škrabadla, tunely a spoustu hraček. Jsem bílý s mourovanými spoty, srst mám velmi hustou, a krásné zelené oči.

Rád a dobře jím, jsem čistotný. V novém domově budu potřebovat hodně pozornosti a lásky, aby ta moje důvěra byla trvalá.

Domov bych měl rád v bytě nebo domě uvnitř, určitě s kočičím kamarádem, kterého již máte, nebo mě můžete adoptovat se sourozencem Nalou nebo Nikou.

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977