Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Nala

Jmenuji se:
Nala
Jsem:
kotě - kočka
Narodil(a) jsem se:
1.7.2022
Je mi:
5 měsíců (k 16.11.22)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
16.11.2022 v Pečkách na půdě rekonstruovaného domu
Kde mohu bydlet:
v bytě či domě uvnitř, s jiným kotětem, i dětmi a psem

Popis

Jsem Nala,

kotě plaché kočičky z Peček, která nás porodila na půdě rekonstruovaného domu. Když nás majitelka objevila, zavolala do útulku a teta pro nás přijela. Jsme tři koťata, při odchytu  maminka utekla a už se nevrátila. Naštěstí už jsme velká, tak to zvládneme bez ní.  Teta ale bude mít na jaře o starost navíc.

Jsem moc ráda, že jsme v teple a máme stále co jíst, takže se už pomalu osměluji a začínám lidem důvěřovat.  Taky si už hrajeme, což jsme předtím nemohli. Máme tu škrabadla, tunely a spoustu hraček. Mám krásnou srst tří barev, jsem více bílá, s krásnýma zelenýma očima.

Ráda a dobře jím, jsem čistotná. V novém domově budu potřebovat hodně pozornosti a lásky, aby ta moje důvěra byla trvalá.

Domov bych měla ráda v bytě nebo domě uvnitř, určitě s kočičím kamarádem, kterého již máte, nebo mě můžete adoptovat se sourozencem Nikou nebo Noelem.

 

 

 

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977