Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Mitzi May

Jmenuji se:
Mitzi May (Micinka)
Jsem:
kočka
Narodil(a) jsem se:
17.5.2017 (přibližně)
Je mi:
5 let +
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
Jsem testovaný(á):
ano
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
21.5.2022 příjem z hospitalizace MVDr. Svobodové, Pečky
Kde mohu bydlet:
v bytě či domě, jen uvnitř, jako jedináček i s další kočkou, zvyklá na psy a velké děti

Popis

Jsem Mitzi May,

pocházím z jedné léčebny, kde jsem žila celý svůj život venku a rodila koťata.  Přesto, že jsem  se pohybovala v prostředí léčebné péče, pro mne to bylo místo plné utrpení. Každým rokem, při každém porodu mi byla koťata ihned sebrána, a před mýma očima zabita. O tom, že je možné kočku vykastrovat, a ušetřit tak mnoho koťat před krutou smrtí, vystudovaným zdravotníkům asi nikdo neřekl.   Nakonec to jednoho dne jedna paní nevydržela, a mne i s nově narozenými koťaty odvezla  do útulku. Vlastně nejdřív  na hospitalizaci, protože jsme na tom nebyli dobře. Hned po  stabilizaci zdravotního stavu jsem byla vykastrována, aby mne  další březost už nikdy více nestresovala.  Vychovala jsem tři kocourky, Mac  a Mafi již dávno mají domovy, poslední, velice nemocný kocourek jménem Mylo nás bohužel opustil. 

Po dlouhé době jsem našla důvěru v laskavou péči útulkové tety, a časem i ke všem ostatním lidem, takže se ze mne  stala vítací kočička. Mým  atributem je krátký ocásek, kterým  vždy na návštěvy radostně mávám. Jsem čistotná, v jídle vybíravá nejsem, mám ráda klid a pohodu.

Hledám skutečný domov s laskavými lidmi v klidném bytě či domě, jednu další milou kočičku nebo malého pejska zvládnu, větší děti mi nevadí.

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977