Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Lucius

Jmenuji se:
Lucius
Jsem:
kotě - kocour
Narodil(a) jsem se:
15.5.2023
Je mi:
4 týdny (k 16.6.2023)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
16.6.2023 v Milčicích, odchyt ve sklepě bytovky
Kde mohu bydlet:
v bytě či domě (uvnitř), s dalším mladou kočkou, psem, dětmi

Popis

Jsem Lucius,

černý kocourek maminky Sušenky, která žila v Milčicích venku a byla krmena hodnou paní, leč nekastrována. A tak stalo nevyhnutelné, narodilo se 5 koťat, já a moji sourozenci. Naštěstí nás maminka nastěhovala rozbitým oknem do prádelny, kde nás našla místní obyvatelka a nahlásila tetě.  Té se až třetí den povedl odchyt Sušenky do sklopce, a následně přijely technické služby, vyzdily vanu a odchytly nás pět. Putovali jsme do dočasné péče, pak zase do další, kde se už jsme zakotvili až do doby adopce. Tam jsem dostala své jméno, protože jsem barevná jako ty bonbónky.

Jsem trochu bojínek, ale teta mě velmi svědomitě vymazluje. Jak jméno napovídá, jsem takový čertík bertík, divoch a zlobidlo, ale jen malinko. Rád jím dobré jídlo, hraji si s dalšími koťaty. 

Moc rád bych měl své doma, s některým ze sourozenců nebo jinou  hravou kočkou, případně s jinými zvířátky a dětmi. Bude se mi líbit v bytě nebo domě (uvnitř), ven zatím nechci, užil jsem si toho dost.

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977