Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Lentilka

Jmenuji se:
Lentilka
Jsem:
kotě - kočka
Narodil(a) jsem se:
15.5.2023
Je mi:
4 týdny ( k 16.6.2023)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
16.6.2023 v Milčicích, odchyt ve sklepě bytovky
Kde mohu bydlet:
v bytě či domě (uvnitř), s další mladou kočkou, psem, dětmi

Popis

Jsem Lentilka,

tříbarevná kočička od maminky Sušenky, která žila v Milčicích venku a byla krmena hodnou paní, leč nekastrována. A tak stalo nevyhnutelné, narodilo se 5 koťat, já a moji sourozenci. Naštěstí nás maminka nastěhovala rozbitým oknem do prádelny, kde nás našla místní obyvatelka a nahlásila tetě.  Té se až třetí den povedl odchyt Sušenky do sklopce, a následně přijely technické služby, vyzdily vanu a odchytly nás pět. Putovali jsme do dočasné péče, pak zase do další, kde se už jsme zakotvili až do doby adopce. Tam jsem dostala své jméno, protože jsem barevná jako ty bonbónky.

Zpočátku jsme byla pěkná prskavka, abych se nedala tak lacino, teta mě ale stále muchluje, tak už si pomalu na lidi zvykám. Jsem čistotná, ráda jím a hraji si se sourozenci. Jsem mourovaná a tříbarevná, prostě originál.

Přála bych si najít domov v bytě či domě, s některým z mých sourozenců, nebo mohu dělat společnost vaší mladší kočičce či kocourkovi, snesu i hodného psa a děti. Přijedete si pro mě?

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977