Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Elsa

Jmenuji se:
Elsa
Jsem:
kočka
Narodil(a) jsem se:
1.6.2021
Je mi:
1 rok + (k 12.9.2022)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
30.6. 22 předána kočka se 3 koťaty od duševně nemocného majitele
Kde mohu bydlet:
v klidném domě (uvnitř),u jiné kočky či hodného psa, s většími dětmi

Popis

Jsem Elsa,

krásná a velmi milá kočičí maminka. Společně s rodinou kočičky Dinah jsme „bydlely“ v přepravce pod rozbitou lavicí, na slunci, větru i dešti. Narodila se mi tři krásná a nesmírně milá koťátka. Byli jsme zachráněni za minutu 12, po velké bouřce, kdy nám nateklo do “pelíšku” a přebývali jsme na mokrém hadru. Pán co nás měl nás nechtěl, nabízel nás lidem v okolí s tím, že když se neudáme, odveze nás na pole nebo na skládku… Odvezla nás hodná teta k sobě do depozita, kde máme střechu nad hlavou, spoustu hraček a škrabadel, teplo a 5x denně opravdové kočičí jídlo. 

Byla jsem vyhublá, silně vystresovaná obavou o má týdenní koťátka, měla jsme zraněné oko, které nikdo neléčil (prý se z toho vylížu, kočky přece mají devět životů, tvrdil „majitel“), při každé manipulaci jsem trpěla hyperventilací.  Po téměř třech měsících v depozitu jsem přibrala na skoro 3 kg, a dokonce si už zkouším hrát a honit se s koťaty. Je ze mne úplně jiná kočka.

Jsem velmi milá a mírná. Nenáročná  ve všem, i v jídle, velmi čistotná. Srdnatě bráním své potomky, kdyby jim někdo chtěl ublížit. Ráda se nechám hladit,  vyskočím si i na klín pro pohlazení, a jsem za něj vděčná,  ale nevnucuji se. Do depozita jsem přišla s ošklivě poraněným okem, které se podařilo zachránit, jen je maličko zakalené, ale ničemu to nevadí, ani mě. 

Jsem skoro celá bílá, s velmi huňatým kožíškem, mám stříbrnou patku, ocas a puntíky na nohách.

Ráda bych našla domov v klidné domácnosti,  v domku s bezpečnou zahradou, u laskavých lidí, mohu být i jedináček, s přátelským pejskem bych se asi snesla. 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977