Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Divine

Jmenuji se:
Divine (Dyvajn)
Jsem:
kotě - kočka
Narodil(a) jsem se:
6.6.2022
Je mi:
3 měsíce ( k 12.9.2022)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
30.6. 22 předána kočka se 6 koťaty od duševně nemocného majitele
Kde mohu bydlet:
v bytě či domě, s dětmi, jinou kočkou nebo hodným psem

Popis

Jsem Divine,

protože jsme celá rodina od D. Tetě se tohle jméno moc líbilo, a to ani netušila jak mi padne. Mám totiž úúúžasné velké oči, které jakoby se všemu divily.

Stejně jako ostatní koťata od D, i já jsem se narodila kočičce Dinah na dvorku jednoho domu, kde jsme bydleli ještě s další kočičí rodinou v rozpadlé přepravce, ve  které normální lidé nosí kočky k veterináři, a neměli jsme ani co jíst. Byli jsme zachráněni za minutu 12, po velké bouřce, kdy nám nateklo do “pelíšku” a přebývali jsme na mokrém hadru. Pán co nás měl nás nechtěl, nabízel nás lidem v okolí s tím, že když se neudáme, odveze nás na pole nebo na skládku… Odvezla nás  hodná teta k sobě do depozita, kde máme střechu nad hlavou, spoustu hraček a škrabadel, teplo a 5x denně  opravdové kočičí jídlo. 

Jsem drobnější, velmi líbezná.  Ráda se honím a hraji si s ostatními koťaty. Moc mne baví lovit zatoulané mouchy. Dobře jím vše, co dostanu. Kočičí wc používám od prvního dne zcela vzorně. Jsem kontaktní, přítulná, mazlivá a něžná. Ráda ležím na klíně,  i se nechám nosit v náručí. Mám nádhernou lesklou srst jako aksamit a velké zlaté oči.  Pod krkem mám fešné bílé fiží. Fakt modelka.

Domov budu hledat po naočkování, byla jsem trochu nemocná, tak se to opozdí. Adopce možná v říjnu. Ideální domov v bytě nebo domě (jen uvnitř), na bezpečnou zahradu budu moci až po kastraci. Snesu se s jinými kočkami, uvítám vlídné děti, a zvyknu si i na přátelského psa.

 

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977