Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Dim Minísek

Jmenuji se:
Dim Minísek
Jsem:
kotě - kocour
Narodil(a) jsem se:
22.6.2022
Je mi:
5 měsíců (k 8.11. 2022)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
30.6. 22 předána kočka se 6 koťaty od duševně nemocného majitele
Kde mohu bydlet:
ideálně v bytě, s jiným kotětem, pejskem a dětmi

Popis

Jsem Dim, příjmením Minísek

vlastně jsem napřed dostal to příjmení, protože jsem byl úplně nejmenší ze šesti koťat kočičky Dinah. A protože jsme všichni od D, mé křestní je Dim, Dimísek či Dimeček.

A stejně jako moji sourozenci i já pocházím z dvorku jednoho domu, kde jsme bydleli ještě s další kočičí rodinou v rozpadlé přepravce, ve které normální lidé nosí kočky k veterináři, a neměli jsme ani co jíst. Byli jsme zachráněni za minutu 12, po velké bouřce, kdy nám nateklo do “pelíšku” a přebývali jsme na mokrém hadru. Pán co nás měl nás nechtěl, nabízel nás lidem v okolí s tím, že když se neudáme, odveze nás na pole nebo na skládku… Odvezla nás hodná teta k sobě do depozita, kde máme střechu nad hlavou, spoustu hraček a škrabadel, teplo a 5x denně opravdové kočičí jídlo.

Teta o mě měla celý čas velikou starost. Našla mě jako cca 3- týdenního s váhou 250g, takřka poloviční než měli moji bráškové, s vodou v uších po velké bouřce. Byl jsem  malinký, vychrtlý a nemocný.  Díky své obětavé mamince, která mě kojila až do své hospitalizace, a díky tetě, která vždycky vyšoupla velkého brášku od mlíčka jsem se docela spravil. Přečkal jsme i epidemii calicivirózy a následně  parvovirózy.   A tak snad z důvodu všech peripetií, kterými jsem od narození prošel jsem jiný. Hodný, velmi přítulný, a tak trochu závislák.  Když se ostatní honí, jdu si raději lehnout k tetě na klín. Jsem velmi čistotný, hezky jím vše co dostanu, a na své jméno reaguji.

Nejraději  bych bydlel v bytě s balkónem, u nějaké moc milé kočičky, vlídných lidí a větších dětí. K adopci ihned, a teta si dá na spávném „párování“ záležet.

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977