Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Dessi

Jmenuji se:
Dessi
Jsem:
kočka
Narodil(a) jsem se:
8.8.2022 (přibližně)
Je mi:
10 měsíců (k 16.5.2023)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano
Jsem testovaný(á):
ne, ale sourozenec je FIV/FeLV negativní
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
16. 5.2023 odchycena v kolonii koček v Milčicích
Kde mohu bydlet:
v domě s bezpečným výběhem se zvířecím kamarádem a většími dětmi

Popis

Jsem Dessi,

líbezná drobná kočička, vlastně ještě kotě, kterému se již také narodila 3  koťata. O jedno jsem přišla, umřelo, ale neví se proč.  Zůstala mi dvě, o která se starám se svou kočičí sestrou Mitchiko.  Žili jsme na zahradě hodného starého pána, který nás  krmil,  ale domů si nás vzít nemohl, už kočky má.  A tak jednoho dne přijely tety s přepravkami, naložily mě i mé potomky,  a odvezly nás do depozita. Hezky se o nás starají, máme spoustu dobrého krmení i několikrát denně!

K cizím lidem  nedůvěřivá, ale tetě a strejdovi  v depozitu lezu na klín a náruživě se mazlím. Jsem velice temperamentní, jako kotě jsem si moc nehrála, tak si to nyní vynahrazuji. Jím hlavně granule, jsem velmi čistotná, miluji pamlsky. To jsem v cuku-letu u zásuvky a věším se na ni, abych viděla, co je tam dobrého.

Vyrostla jsem venku, a moc ráda bych měla bydlela v domě s možností výběhu na bezpečném místě.  Raději v domácnosti s většími dětmi,  hodná kočka či pes vítáni. Čekám na vás v depozitu u Mochova, ale prosím počítejte s tím, že mi chvíli potrvá, než si na vás zvyknu.

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977