Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Della

Jmenuji se:
Della
Jsem:
kotě - kočka
Narodil(a) jsem se:
6.6.2022
Je mi:
5 měsíců (k 8.11.2022)
Jsem bez parazitů:
Ano
Jsem očkovaný(á):
Ano
Jsem testovaný(á):
Ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
30.6. 22 předána kočka se 6 koťaty od duševně nemocného majitele
Kde mohu bydlet:
v bytě s velkým zabezpečeným balkónem, v uvnitř domě s bezpečným výběhem, jako jedináček, jsem trochu dominantní

Popis

Jmenuji si Della,

narodila jsem se kočičce Dinah na dvorku jednoho domu, kde jsme bydleli ještě s další kočičí rodinou v rozpadlé přepravce, ve  které normální lidé nosí kočky k veterináři, a neměli jsme ani co jíst. Byli jsme zachráněni za minutu 12, po velké bouřce, kdy nám nateklo do “pelíšku” a přebývali jsme na mokrém hadru. Pán co nás měl nás nechtěl, nabízel nás lidem v okolí s tím, že když se neudáme, odveze nás na pole nebo na skládku… Odvezla nás  hodná teta k sobě do depozita, kde máme střechu nad hlavou, spoustu hraček a škrabadel, teplo a 5x denně  opravdové kočičí jídlo. 

Jsem mazlivá jemná kočička, ráda se otírám o nos nebo ležím na klíně. Taky tetě často “pomáhám” s přípravou krmení. Ráda se honím s ostatními koťaty, ale poleženíčko na měkkém pelíšku mne také baví. Jsem živá a kontaktní, s lidmi i dalšími kočkami. Dobře jím vše, co dostanu. Kočičí wc používám od prvního dne zcela vzorně. Mám krásnou lesklou srst a pod krčkem pár bílých chloupků.

Hledám svůj opravdový domov. V bytě nebo domě s bezpečnou zahradou. Snesu se jinými kočkami i dětmi. A zvyknu si i na hodného pejska. 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977