Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Danea

Jmenuji se:
Danea
Jsem:
kotě - kočka
Narodil(a) jsem se:
6.6.2022
Je mi:
3 měsíce (k 12.9.2022)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
zatím ne
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
30.6. 22 předána kočka se 6 koťaty od duševně nemocného majitele
Kde mohu bydlet:
zatím v depozitu

Popis

Jsem Danea,

velice milá a hezounká kočika.

Narodila jsem se kočičce Dinah na dvorku jednoho domu, kde jsme bydleli ještě s další kočičí rodinou v rozpadlé přepravce, ve  které normální lidé nosí kočky k veterináři, a neměli jsme ani co jíst. Byli jsme zachráněni za minutu 12, po velké bouřce, kdy nám nateklo do “pelíšku” a přebývali jsme na mokrém hadru. Pán co nás měl nás nechtěl, nabízel nás lidem v okolí s tím, že když se neudáme, odveze nás na pole nebo na skládku… Odvezla nás  hodná teta k sobě do depozita, kde máme střechu nad hlavou, spoustu hraček a škrabadel, teplo a 5x denně  opravdové kočičí jídlo. 

Jsem neskutečně přítulná, ráda se mazlím a ležím na klíně, velmi ráda šplhám po nohách a nosím se za krkem.  Ráda se honím s ostatními koťaty, mám ráda tunel, míčky, bambulky i myšky. Jsem přebornice v lovení much. Dobře jím vše, co dostanu. Kočičí wc používám od prvního dne zcela vzorně. Mám úžasnou polodlouhou černou srst s vysokým leskem a malé bílé fiží pod krkem.

Po očkování budu hledat svůj skutečný domov. V bytě nebo domě na bezpečném místě, k jiném mladé kočce, nebo s některým mým sourozencem.

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977