Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Damien

Jmenuji se:
Damien
Jsem:
kotě - kocour
Narodil(a) jsem se:
6.6.2022
Je mi:
3 měsíce (k 12.9.2022)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
zatím ne
Jsem testovaný(á):
ne
Jsem kastrovaný(á):
Ne, z důvodu nízkého věku, kastrace v pozdějším věku je podmínkou adopce
Našli mě:
30.6. 22 předána kočka se 6 koťaty od duševně nemocného majitele
Kde mohu bydlet:
zatím v depozitu

Popis

Jsem Damien,

narodil jsem se kočičce Dinah na dvorku jednoho domu, kde jsme bydleli ještě s další kočičí rodinou v rozpadlé přepravce, ve  které normální lidé nosí kočky k veterináři, a neměli jsme ani co jíst. Byli jsme zachráněni za minutu 12, po velké bouřce, kdy nám nateklo do „pelíšku“ a přebývali jsme na mokrém hadru. Pán co nás měl nás nechtěl, nabízel nás lidem v okolí s tím, že když se neudáme, odveze nás na pole nebo na skládku… Odvezla nás  hodná teta k sobě do depozita, kde máme střechu nad hlavou, spoustu hraček a škrabadel, teplo a 5x denně  opravdové kočičí jídlo. 

Ze mě se vyklubal neuvěřitelný šotek, který musí být u všeho co se děje. A tak „pomáhám“ s čištěním záchůdků i vařením dobrot, a u všeho toho  se s tetou mazlím, aby věděla jak moc jsme rádi, že ji máme. Rád se honím s ostatními koťaty. Dobře jím vše, co dostanu. Kočičí wc používám od prvního dne zcela vzorně. Mám hebkou lesklou černou srst s malým bílým fižím pod krkem.

Po očkování budu hledat nový domov, kde budu mít teplý pelíšek uvnitř, nějakého kočičího kamaráda a hodné děti, které mě budou mazlit, protože to je pro mne to nejdůležitější v životě.

 

 

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977