Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Cornelius Aureum Fox

Jmenuji se:
Cornelius (Kori)
Jsem:
kocour
Narodil(a) jsem se:
8.8. 2020 (přibližně)
Je mi:
1 rok + (k 22.12.2021)
Jsem bez parazitů:
Ano
Jsem očkovaný(á):
Ano 2x Purevax
Jsem testovaný(á):
Ne
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
22.12. 2021 v obci Cerhýnky, opuštěného s dalšími 9 kočkami
Kde mohu bydlet:
zatím v útulku

Popis

Jsem Korí i  Korísek,

kouzelný vzhledem i povahou. Mám nádhernou zlatavou srst a očka jako dva smaragdy (tvrdí teta). Jsem neskutečně mazlivý a přítulný. Rád ležím na klíně, a klidně na něm i usnu, a křeslo to je moje ! Nechám chvilku držet v náručí, ale je potřeba to se mnou procvičovat, trošku se ještě ostýchám.

Našli nás opuštěné, hladové a zoufalé v obci Cerhýnky. Majitelka byla vystěhována, a „nějak zapomněla“, že zde má domov i 10 koček ! Hodní lidé nás začali krmit, ale neměli jsme kde bydlet, a tak 6 z nás putovalo 22.12. do Radimi, a další 4 kočky skončily v jiném útulku. Protože byla zima, byli jsme všichni hodně nastydlí, dostali jsme antibiotika a dlouho jsme se léčili.

Jím granule i konzervy, ale nejraději mám maso. Miluji hračky a pamlsky, po tvarohu bych se utloukl. Rád používám kartonové škrabadlo.

Teď jsem ale již vykastrovaný a naočkovaný, takže mohu odjet do nového domova.

 Bydlení v bytě s balkonem (zasíťovaným) nebo domě (uvnitř). Nevadí mi jiné kočky ani velké a rozumné děti. Se psy zkušenost nemám. 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977