Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Camille Le Coeur

Jmenuji se:
Camille ( Kamílek Srdíčko)
Jsem:
kocour
Narodil(a) jsem se:
8.8.2020 (přibližně)
Je mi:
1rok + (k 22.12.2021)
Jsem bez parazitů:
Ano
Jsem očkovaný(á):
Ano Purevax RCP
Jsem testovaný(á):
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
v obci Cerhýnky, opuštěnou s dalšími 9 kočkami
Kde mohu bydlet:
v bytě či domě, mohu být i jedináček

Popis

Jsem Kamí, Kamílek,

naprosto úžasný a pohodový, uvrněný a umazlený kocourek. Z celé party kočiček jsme byl nejvíc nemocný a musel brát spoustu léků. Kromě úžasné povahy vás mohu zaujmout i svým vzhledem, mám totiž pod krkem bílý spot ve tvaru srdce, proto mám i tak vznešené jméno.

Našli nás opuštěné, hladové a zoufalé v obci Cerhýnky. Majitelka prodala dům a „nějak zapomněla“, že v něm má domov i 10 koček ! Hodní lidé nás začali krmit, ale neměli jsme kde bydlet, a tak 6 z nás putovalo 22.12. do Radimi, a další 4 kočky skončily v jiném útulku. Protože byla zima, byli jsme všichni hodně nastydlí, dostali jsme antibiotika a spoustu dalších léků, ale už jsme zdravý a rád bych do nového domova. 

Musím upozornit, že mám intoleraci (nesnášenlivost) antiparazitních spotů, která se projevuje opadáním srsti. Přišlo se na to až po 2 aplikaci, tak mám ještě trochu holý zadeček. V mazlení mi to ale vůbec nevadí! Moc nemusím jiné kocoury, tak to prosím respektujte. Dobře jím, jsme čistotný, povahou trochu jako pes.

 Hledám domov v bytě nebo domě (jen uvnitř), nejlépe s  bráškou Corneliem, případně k jiné  hodné kočičce  menšího vzrůstu. Hodné větší děti a malí pejskové mi nevadí. 

 

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977