Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Ritchie Zrzík

Jmenuji se:
Ritchie Zrzík
Jsem:
kotě - kocour
Narodil(a) jsem se:
1.5.2021
Je mi:
7 měsíců (k 1.12. 2021)
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano,
Jsem testovaný(á):
ne, ale můj bráška ano, a je FIV/FeLV negativní
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
19.7.2021 u Peček u silnice spolu s bráškou Šedíkem, ale bez maminky
Kde mohu bydlet:
v bytě s balkónem nebo domě, ale jen uvnitř, s bráškou Šedíkem, nebo k jiné hravé kočce

Popis

Jsem Ritchie,

roztomilý zrzavý kocourek s krásnýma smutnýma očima barvy jantaru. Jsem štíhlé postavy a rád sportuji s náčiním.

Mám klidnější povahu, rád polehávám na skříni nebo v měkkém pelíšku, ale večer mě baví prohánět kuličky a myšky. Dobře se ošetřuji, sice u toho syčím, ale je to jen na oko, abych se nedal tak lacino. U veterináře jsem  hodný. Neměl jsem s lidmi dobré zkušenosti, tak jsem ještě trochu plachý, hlavně před lidmi které neznám. V pelíšku se nechám hladit, ale jen když chci já.

Mám rád dobré krmení, chutná mi skoro všechno, granule, konzervy i vařené maso. Miluji vařené masíčko. Občas máme tvaroh nebo smetánek, tak to taky můžu. Vzorně používám kočičí wc.

A kde jsem se tu vzal ? Našla mě a brášku  Šedíka osamocelé, u silnice a bez maminky, hodná paní a předala k tetě. Byl jsem podvyživený a  moc nemocný (prodělali jsme se Šedíkem FIP), ale už jsem v pořádku, a čekám až si pro mne někdo hodný přijde.

Moc bych si přál mít svůj domov a v něm hodné lidi, kteří by mi dali lásku, svou trpělivost a čas si zvyknout. Jsem tu už docela dlouho, tak jestli vám chybí tichý a nenáročný společník, tak tu na vás čekám i se Šedíkem, na kterého jsme velmi fixovaný.

Bude se mi líbit v bytě s balkónem či terasou (zasíťované), nebo v domě, ale určitě chci být doma v teple. S jinými kočkami vycházím dobře, psa bych se asi bál, a hodím se jen k větším a rozumným dětem. Už bych opravdu potřeboval mít své doma. 

Moc se na vás těším, ale počítejte s tím, že se vás budu zpočátku bát. Ale společně to určitě překonáme. Pomůžete mi ?

 

 

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977