Máte zájem o adopci? Kontaktujte nás

tel. 606 073 977

e-mail: info@radimkockam.cz

Ritchie Zrzík

Jmenuji se:
Ritchie Zrzík
Jsem:
kocour
Narodil(a) jsem se:
1.5.2021
Je mi:
2 roky
Jsem bez parazitů:
ano
Jsem očkovaný(á):
ano,
Jsem testovaný(á):
ne, ale můj bráška ano, a je FIV/FeLV negativní
Jsem kastrovaný(á):
Ano
Našli mě:
19.7.2021 u Peček u silnice spolu s bráškou Šedíkem, ale bez maminky
Kde mohu bydlet:
v bytě s balkónem nebo domě, ale jen uvnitř, s bráškou Šedíkem, nebo k jiné hravé kočce

Popis

Jsem Zrzík Ritchie,

roztomilý zrzavý kocourek s krásnýma smutnýma očima barvy jantaru. Jsem štíhlé postavy a rád sportuji s náčiním.

Mám klidnější povahu, rád polehávám na skříni nebo v měkkém pelíšku, ale večer mě baví prohánět kuličky a myšky. Dobře se ošetřuji, sice u toho syčím, ale je to jen na oko, abych se nedal tak lacino. U veterináře jsem  hodný. Neměl jsem s lidmi dobré zkušenosti, tak jsem ještě trochu plachý, hlavně před lidmi které neznám. V pelíšku se nechám hladit, ale jen když chci já.

Mám rád dobré krmení, chutná mi skoro všechno, granule, konzervy i vařené maso. Miluji vařené masíčko. Občas máme tvaroh nebo smetánek, tak to taky můžu. Vzorně používám kočičí wc.

A kde jsem se tu vzal ? Našla mě a brášku  Šedíka osamocelé, u silnice a bez maminky, hodná paní a předala k tetě. Byl jsem podvyživený a  moc nemocný (prodělali jsme se Šedíkem FIP), ale už jsme v pořádku.

Zrzík po vyléčení nenabyl důvěru  v lidi, o kontakt s nimi  nestojí, a velmi špatně snáší změnu prostředí. Zůstane proto v náhradní péči společně se Šedíkem. Můžete však pro něj udělat hodně, pokud ho adoptujete virtuálně.

Sdílejte prosím:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Líbím se Vám? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte na tel. +420 606 073 977